Žvaigždėtas dangus


Žvaigždėtas dangus, nusėtas miriadais spindinčių galaktikų, virš galvos, puošnūs debesys raudonuose aušros atšvaituose, lėtai plaukiantys link horizonto – tai ne sapnas, tai pakabinamos lubos „Žvaigždėtas dangus“.

Žvaigždėto dangaus efektas, įrengiant įtempiamas lubas, pasiekiamas taikant optinio pluošto apšvietimo technologiją. Šviesos šaltinis šiuo atveju yra projektorius, prie kurio tvirtinamos optinio pluošto gijos naudojant specialų antgalį.

 

ĮTEMPIAMŲ LUBŲ SU „ŽVAIGŽDĖTO DANGAUS“ EFEKTU TECHNOLOGIJA

Yra dvi įtempiamų lubų su žvaigždėto dangaus efektu įrengimo technologijos: praduriant įtempiamų lubų audinį ir nepraduriant jo


Įtempiamų lubų „žvaigždėtas dangus“ įrengimas praduriant įtempiamų lubų audinį.

Šiuo atveju įtempiamų lubų audinyje daromos angos, per kurias įvedamos optinio pluošto gijos. Gijos priklijuojamos prie įtempiamų lubų audinio iš vidinės pusės ir nukerpamos paliekant išorėje apie 1-2 mm. Jeigu naudojami dekoratyviniai antgaliai, po kiekvienu elementu įtempiamose lubose montuojama pamatinė detalė. Dekoratyvinių antgalių montavimas atliekamas pagal šviestuvų įrengimo technologiją ir prie kiekvieno krištoliuko prijungiama optinio pluošto gija. Šią technologiją tikslinga taikyti „storose faktūrose“ (pavyzdžiui, „zomšinėje medžiagoje“), kurios „paslėps“ optinio pluošto gijas, kai šviesos šaltinis neveikia (t.y. esant išjungtam „žvaigždėto dangaus“ efektui).


Žvaigždutės kaina be kristalo nuo 1.5 eur/vnt. mažiausias kiekis 150vnt

Su kristalu nuo 10 eur/vnt su montavimo darbais.

 

 

Įtempiamų lubų „žvaigždėtas dangus“ įrengimas nepraduriant įtempiamų lubų audinio

 

Šią technologija geriau taikyti plonoms faktūroms (lakuotoms, satino faktūroms, audiniams su foto spauda) ir tuo atveju, kai reikia užtikrinti tikslų „žvaigždžių“ piešinį (pavyzdžiui, žvaigždynai, geografiniai žemėlapiai ir kt.). Be to, technologija be audinio „pradūrimo“ žymiai gerina įtempiamų lubų išvaizdą, kai apšvietimas yra išjungtas.

Norint taikyti šią technologiją, reika įrengti pirminį įtempiamų lubų sluoksnį, ant kurio rekomenduojama perkelti žvaigždėto dangaus trafaretą (ypač jeigu reikalaujamas griežtas žvaigždžių piešinys). Pirminių lubų audinys iš dalies įdedamas į bagetą, po to pagal numatytą piešinį daromos skylutės, per kurias įvedamos optinio pluošto gijos. Užbaigus šį darbą, galutinai įrengiamas pirminių lubų audinys ir priklijuojamos gijos.

Po to montuojamas bagetas galutinėms įtempiamoms luboms pritvirtinti ir nustatomas optinio pluošto gijų nupjovimo lygis. Užbaigus šią operaciją, įrengiamos „galutinės“ įtempiamos lubos.

 

 

 

Content goes here.

2015-08-05
Stilingi namai yra visų gyventojų tikslas ir to tikslo pamažu siekiama darant ne tik kosmetinį remontą, bet ir interjero pokyčius.

2014-11-17
Pagaliau atėjo akimirka ir galite matyti atnaujintą "Stilingos Lubos" interneto svetainę.

Visos naujienos >

Dirbame visoje Lietuvoje!!!

UAB "STILINGI NAMAI"
Adresas: Geležinkelio g. 3-14A, Vilnius
Imonės kodas: 302660556
PVM mokėtojo kodas: LT100006340317

Telefonas pasiteiravimui: +37060990053 +37067248444

Didmeninė prekyba: +37068320463
Techniniai klausimai: +37067248444
Bankas: AB Seb Bankas
A/s: LT537044060007725097

Darbo laikas: I-V  8:00 - 20.00, VI  10:00 - 17:00
El. paštas: info@stilingoslubos.lt

 

Įtempiamų lubų montavimas Įtempiamu lubų gamyba LED apšvietimas Foto spauda ant įtempiamų lubų Šviečiančių lubų montavimas Žvaigždėto dangaus įrengimas

Turite klausimų ir norite mūsų paklausti?

Mūsų įmonė teikia plataus spektro paslaugas. Gal mūsų svetainėje neradote ieškomos informacijos ar tiesiog norite mūsų paklausti? Mūsų specialistai pasistengs atsakyti į visus jūsų klausimus.

Klauskite Mūsų