Šviečiančios lubos

Praleidžiančios šviesą lubos

  

Šiuo metu galime pasiūlyti daugybę įvairių įtempiamoms luboms skirtų atspalvių ir foto spaudos kūrinių. Pasirinkti reikiamą foto spaudą ypač sunku, kai asortimentą sudaro šimtai įvairių vaizdų. Pavyzdžiui, žvaigždėtas dangus, debesys, pasaulio žemėlapis, senoviniai paveikslai, nuostabios gėlių nuotraukos ir taip toliau. Jeigu Jums sudėtinga pasirinkti iš visos šios įvairovės, siūlome įrengi pusiau skaidrias įtempiamas lubas.

Pusiau skaidrias įtempiamas lubas galima sumontuoti bet kokioje Jūsų patalpoje. Šios praleidžiančios šviesą lubos sukuria originalius efektus ir apšviečia patalpas neįprasta, malonia šviesa. Jūs galite pasirinkti bet kokią lubų audinio ir šviestuvų spalvų gamą. Paprastai montuojami baltos arba žydros spalvos šviestuvai. Sukurkite savo patalpose neįprastą „lango“ efektą – tik ne sienoje, o lubose.

Pusiau skaidrių lubų permatomumo lygis siekia 50%. Įtempiamų lubų šviestuvai montuojami už lubų audinio, todėl suteikia jam gilumo ir sukuria apimties efektą. Pusiau skaidrios įtempiamos lubos – tai tikras radinys dizaineriui, nes suteikia daug galimybių sukurti pačias įdomiausias kompozicijas.

Dar vienas ypatumas – skaidrių lubų nebūtina įrengti visoje patalpoje. Galima sukurti kambarį padalinant jį į zonas. Pavyzdžiui, galima išskirti žaidimų zoną arba poilsiui skirtą vietą vaiko kambaryje.

Dabar paminėsime tokių lubų trūkumus. Pusiau skaidrias lubas rekomenduojama montuoti patalpose su aukštomis lubomis, kadangi audinys užtempiamas 10-30 cm atstumu nuo pagrindinių lubų. Patalpose su žemomis lubomis tai gali optiškai sumažinti erdvę. Jeigu užsakovas vis dėlto nori įrengti tokias lubas savo žemų lubų patalpose, dizaineris turės sudėtingą užduotį bet kokiu būdu vizualiai jas padidinti.

Įtempiamos lubos gali būti besiūlės ir su siūlėmis. Norint, kad siūlės pusiau skaidriose lubose būtų nepastebimos, audinys turi būti vientisas, priešingu atveju paslėpti siūlių vis dėlto bus neįmanoma.

Bet kuriuo atveju, pasirinkę šios rūšies lubas, Jūs gausite neįprastą ir originalų efektą. Ypač jeigu šviestuvai parinkti profesionaliai. Mūsų specialistai parinks juos, atsižvelgdami į Jūsų patalpų stilių ir, savaime aišku, įtempiamų lubų audinio spalvą.

Content goes here.

2015-08-05
Stilingi namai yra visų gyventojų tikslas ir to tikslo pamažu siekiama darant ne tik kosmetinį remontą, bet ir interjero pokyčius.

2014-11-17
Pagaliau atėjo akimirka ir galite matyti atnaujintą "Stilingos Lubos" interneto svetainę.

Visos naujienos >

Dirbame visoje Lietuvoje!!!

UAB "STILINGI NAMAI"
Adresas: Geležinkelio g. 3-14A, Vilnius
Imonės kodas: 302660556
PVM mokėtojo kodas: LT100006340317

Telefonas pasiteiravimui: +37060990053 +37067248444

Didmeninė prekyba: +37068320463
Techniniai klausimai: +37067248444
Bankas: AB Seb Bankas
A/s: LT537044060007725097

Darbo laikas: I-V  8:00 - 20.00, VI  10:00 - 17:00
El. paštas: info@stilingoslubos.lt

 

Įtempiamų lubų montavimas Įtempiamu lubų gamyba LED apšvietimas Foto spauda ant įtempiamų lubų Šviečiančių lubų montavimas Žvaigždėto dangaus įrengimas

Turite klausimų ir norite mūsų paklausti?

Mūsų įmonė teikia plataus spektro paslaugas. Gal mūsų svetainėje neradote ieškomos informacijos ar tiesiog norite mūsų paklausti? Mūsų specialistai pasistengs atsakyti į visus jūsų klausimus.

Klauskite Mūsų