Katalogas

Produkcijos katalogas                   

  

Techninis katalogas

Dėl tokios produkcijos rūšių įvairovės, ko gero, niekas nesugebės atsakyti į klausimą, kokias įtempiamas lubas turite pasirinkti būtent Jūs.

Savo kataloge siūlome kelias tekstūrų rūšis, turinčias savo ypatumų, kuriuos žinodamas, mūsų potencialus klientas galės lengvai pasirinkti vieną ar kitą įtempiamų lubų rūšį pagal savo estetinį skonį ir finansines galimybes.

Matinės tekstūros išsklaido šviesą ir neatspindi kambaryje esančių daiktų, todėl pagamintos iš tokios medžiagos lubos sukurs Jūsų patalpose švelnią, ramią ir net šiek tiek mistinę atmosferą.

Įvairių spalvų lakuotos dangos, atvirkščiai, puikiai atspindi šviesą, pabrėždami tokiu būdu interjero privalumus ir trūkumus. Tokie paviršiai optiškai padidina patalpų apimtį. Plati atspalvių gama ir galimybė taikyti įvairių spalvų derinius leidžia užsakovui lengvai pasirinkti tinkamą variantą.

 

Dar gražesnės yra įtempiamos lubos, imituojančios natūralias medžiagas – satiną, marmurą ir zomšą. Jos puikiai susiderina su interjeru, papildo ir pagrąžina jį. Šios įtempiamos lubos ypač tinka patalpoms su prabangia apdaila ir pabrėžia elitinį būsto stilių.

Studijose ir daugelyje kitų patalpų, be vienasluoksnių lubų, dažnai įrengiamos keleto lygių įtempiamos lubos. Jų konstrukcija ne tik leidžia padalinti erdvę į zonas, bet ir padeda paslėpti šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo sistemų elementus. Ištobulintos montavimo technologijos dėka, yra plačiai naudojamos dviejų lygių įtempiamos lubos. Dizaino sprendimų vykdant tokius projektus įvairovė suteikia galimybę įgyvendinti pačias drąsiausias užsakovo fantazijas.

Ypatingą dėmesį reikia atkreipti į įtempiamas lubas „Žvaigždėtas dangus“. Jų konstrukciją sudaro ne tik PVC danga, bet ir šviesos diodai bei optinio pluošto kabeliai. Priklausomai nuo projekto sudėtingumo, gali būti kuriami įvairūs šviesos efektai: žvaigždžių mirgėjimas, meteorų kritimas, kometos skrydis ir kt.

Susipažinę su mūsų įtempiamų lubų katalogu, Jūs galite gauti konsultaciją arba pateikti užsakymą svetainės skyriuje „Kontaktai“ nurodytais telefonais. Šiame skyriuje yra nurodyti ir biurų adresai.

Content goes here.

2015-08-05
Stilingi namai yra visų gyventojų tikslas ir to tikslo pamažu siekiama darant ne tik kosmetinį remontą, bet ir interjero pokyčius.

2014-11-17
Pagaliau atėjo akimirka ir galite matyti atnaujintą "Stilingos Lubos" interneto svetainę.

Visos naujienos >

Dirbame visoje Lietuvoje!!!

UAB "STILINGI NAMAI"
Adresas: Geležinkelio g. 3-14A, Vilnius
Imonės kodas: 302660556
PVM mokėtojo kodas: LT100006340317

Telefonas pasiteiravimui: +37060990053 +37067248444

Didmeninė prekyba: +37068320463
Techniniai klausimai: +37067248444
Bankas: AB Seb Bankas
A/s: LT537044060007725097

Darbo laikas: I-V  8:00 - 20.00, VI  10:00 - 17:00
El. paštas: info@stilingoslubos.lt

 

Įtempiamų lubų montavimas Įtempiamu lubų gamyba LED apšvietimas Foto spauda ant įtempiamų lubų Šviečiančių lubų montavimas Žvaigždėto dangaus įrengimas

Turite klausimų ir norite mūsų paklausti?

Mūsų įmonė teikia plataus spektro paslaugas. Gal mūsų svetainėje neradote ieškomos informacijos ar tiesiog norite mūsų paklausti? Mūsų specialistai pasistengs atsakyti į visus jūsų klausimus.

Klauskite Mūsų